Dealer Mazdy

O nas

Oferujemy kompleksową sprzedaż samochodów japońskiej marki, Mazdy, która od lat z sukcesami funkcjonuje na polskim rynku – ku najszczerszemu zadowoleniu licznych klientów, często dzięki temu przez lata wiernych marce. Jej sukces z pewnością jest związany w dużej mierze ze staraniami zdolnych inżynierów, którzy konstruują Mazdy w taki sposób, że są one w stanie bezawaryjnie działać przez długie lata.

Mazda eksportuje swoje samochody na cały świat. Jeśli w danym kraju oficjalne przedstawicielstwo marki nie istnieje, pojawiają się egzemplarze pochodzące z prywatnego importu. Tak przez wiele lat działo się w Polsce, w której przedstawicielstwo koncernu pojawiło się stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2008 roku. Jednak, gdy już się pojawiło, wymusiło pełną profesjonalizację w świadczeniu usług obejmujących doradztwo, sprzedaż oraz wiele innych, pomniejszych, ale równie ważnych elementów stawiając Mazdę na wysokiej pozycji na polskim rynku motoryzacyjnym.

Inżynierowie pochodzący z Kraju Kwitnącej Wiśni, jak powszechnie wiadomo, charakteryzują się precyzją i mrówczą pracowitością, dzięki czemu zadowoleni klienci z całego świata mogą przebierać w coraz to nowych, często przechodzących face lifting modelach. Między innymi dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom zaskakującą ilość modeli produkowanych w różnych okresach. Egzemplarze z poszczególnych lat często bowiem istotnie różnią się między sobą, choć oczywiście nie stanowi to reguły. Oferta jest na tyle szeroka, że nawet najbardziej wymagający klient będzie w stanie znaleźć model i egzemplarz idealnie dostosowany do swoich potrzeb, preferencji i największych nawet wymagań. Ciągle poszerzający się wybór pozwala na podjęcie ostatecznej decyzji będącej w stanie spełnić wszystkie oczekiwania, z którymi klient przychodzi.

 

Oprócz tego oferujemy fachowe doradztwo, ułatwiające dokonanie selekcji modeli i roczników. Nasi pracownicy o samochodach japońskiego producenta wiedzą niemal wszystko. Znają ich historię – są w stanie wskazać choćby najdrobniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi modelami oraz konsekwencje, które z nich wynikają i mają spore znaczenie przy użytkowaniu auta. Budowa maszyn nie jest w stanie ukryć przed nimi żadnych tajemnic, ponieważ znają ją na wylot. Znając potrzeby i wymagania klienta są w stanie pomóc w dokonaniu wyboru idealnego, dzięki któremu kupujący będzie cieszył się bezawaryjną jazdą przez cała lata. Pracownicy znają również doskonale możliwości wszystkich samochodów. Mają ponadto świadomość ich niedociągnięć i wad, o których uczciwie informują. Są jednak w stanie wskazać jednocześnie sposoby pozwalające uniknąć nieprzyjemnych doświadczeń, które mogą wystąpić na skutek niewłaściwej eksploatacji poszczególnych aut. Ostrzegają ponadto, na co należy uważać i udzielają cennych wskazówek dotyczących sposobów unikania nieprzyjemności. Dodatkowo udzielają również profesjonalnych i popartych doświadczeniem rad odnośnie pielęgnacji samochodu, która umożliwia bezawaryjną jazdę przez zaskakująco długi czas. Między innymi dzięki tak kompleksowemu klienci opuszczają salony w pełni usatysfakcjonowani i chętnie wracają.

Naszym podstawowym i najważniejszym celem od samego początku działania na rynku jest uszczęśliwianie klientów. Z tego względu staramy się ciągle poszerzać asortyment produktów oraz usług, a także bezustannie pogłębiamy wiedzę i umiejętności dotyczące samochodów. Chcemy bowiem być solidni i wiarygodni w oczach naszych klientów. Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki do tego, aby pozyskać zaufanie i dobrą opinię wszystkich tych, którzy zechcą się do nas zwrócić. Odznaczamy się uczciwością – nigdy nie okłamujemy nabywców, informując ich o ewentualnych mankamentach poszczególnych modeli lub egzemplarzy, ponieważ bardziej niż na pieniądzach zależy nam na zadowoleniu osób, które decydują się skorzystać z naszych usług. Proponujemy przy tym wyjątkowo korzystne ceny, które jednak zawsze odpowiadają wartości poszczególnych modeli.

Samochody są naszą prawdziwą pasją, którą staramy się dzielić z innymi. Nie jesteśmy znudzeni czy przeciążeni naszą pracą, ponieważ jest ona dla nas w pełni satysfakcjonująca i ciągle pełna wyzwań. Tą pasją i satysfakcją pragniemy dzielić się z ludźmi, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług. Staramy się ponadto zawsze służyć radą i pomocą, jeśli tylko jesteśmy w stanie jej udzielić. Rozwijamy się dla naszych klientów, ponieważ zależy nam na ich długotrwałym zadowoleniu. Staramy się proponować im najnowsze i najlepsze modele, dzięki którym mogą szybko, bezawaryjnie i bezpiecznie przemierzać setki kilometrów. Jesteśmy zafascynowania rozwiązaniami, które stosują konstruktorzy Mazdy i staramy się pokazywać i oferować je naszym klientom, by również oni mogli cieszyć się niezawodnością tej marki. Nasz asortyment ciągle się poszerza w miarę coraz skuteczniejszego rozeznawania potrzeb klientów. Zupełnie tak, jak samochody Mazdy – staramy się być nowocześni, solidni i niezawodni nadążając za nowościami pojawiającymi się na rynku.